Przejdź do treści

Wodny plac zabaw

Już wiesz, że na terenie Szkoły SURFING NOWE GUTY możesz wypożyczyć sprzęt windsurfingowy i wodny. Czekają też tutaj na Twoje dzieci nasze dodatkowe atrakcje- Wodny Tor Przeszkód WIBIT AQUATRACK oraz rollery.

Nie zawsze jest tak, że wszyscy członkowie rodziny lub znajomi z różnych przyczyn mogą się wspólnie szkolić w zakresie windsurfingu. Czas oczekiwania muszą zapełnić w inny sposób. Jako mama wiem też, jak ciężko zorganizować czas dziecku nad wodą. Nie raz z zazdrością patrzyłam jak pływa mój mąż.

Drogie Panie, pływanie na desce windsurfingowej nie musi być przywilejem mężczyzn.
Z myślą o Was i Waszych dzieciach zakupiliśmy Wodny Tor Przeszkód WIBIT AQUA TRACK i rollery, gdzie podczas zabawy nad ich opieką będzie czuwał ratownik WOPR i/lub drugi rodzic. Teraz swobodnie możecie udać się na lekcje windsurfingu podczas, gdy Wasze dzieci nie ulegną nudzie, a po powrocie z zajęć będziecie mogły razem z nimi cieszyć się Waszymi wspólnymi przeżyciami. Zatem, kobiety… do desek!

Cena za osobę

wodny tor przeszkód 25 zł / 30 min.
roller 10 zł / 10 min.
Powyższe usługi są dostępne dla wszystkich osób wypoczywających na naszej plaży i w okolicy. Doskonale uzupełnią wypoczynek nad wodą aktywnością ruchową Waszą i Waszych dzieci, a także pozwolą na spokojne plażowanie i korzystanie z dobrobytu, jaki oferuje nam wszystkim natura.

Do pobrania

Wynajem toru

Każdy kto pływał, pływa, zamierza pływać, wie jak trudno jest przełamać lęk związany z wodą i ją polubić. Ale wszyscy: specjaliści w pływaniu i my rodzice jesteśmy przekonani, że należy zrobić to jak najwcześniej i „bezboleśnie” . Najskuteczniejszą drogą do osiągnięcia tego celu jest adaptacja do środowiska wodnego przez zabawę. Prowadząc własną Szkołę Pływania „DRAGONFLY” w Piszu, przekonaliśmy się jak zabawa na Wodnym Torze Przeszkód WIBIT AQUATRACK doskonale urozmaica system szkolenia w pływaniu i sprawia, że dzieci mają jeszcze wyższą motywację do nauki.

Podczas zabawy na Wodnym Placu Zabaw dziecko niepostrzeżenie nauczy się zanurzać głowę w wodzie, zrobić wydech do wody, czy też wykonywać proste skoki do wody.

Tor jest przeznaczony do samodzielnego korzystania dla dzieci w wieku od 7 lat jak i osób dorosłych.

Wszystkie elementy posiadają niezbędne, rygorystyczne certyfikaty bezpieczeństwa i atesty, co sprawia, że zabawa na nim jest bezpieczna dla użytkowników.

Ta wyjątkowa atrakcja świetnie sprawdzi się na różnego rodzaju imprezach organizowanych przez pływalnię lub jako urozmaicenie integracyjnych imprez firmowych lub rodzinnych.

Wynajem toru jest możliwy poza sezonem letnim od września do czerwca. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a my postaramy się dopasować warunki wynajmu do Twoich potrzeb.

Cena wynajmu za dobę

czas wynajmu: min. 3 dni
(wynajem możliwy tylko w zasięgu 100 km od Pisza)

500 zł + koszty transportu

czas wynajmu: 7-14 dni

360 zł + koszty transportu

wynajem na dłuższy okres

ceny ustalamy indywidualnie

Cena wynajmu zawiera zestaw kamizelek asekuracyjnych w liczbie 25 szt