Przejdź do treści

Dom letniskowy SURFING NOWE GUTY

Chcesz beztrosko spędzić czas nad jeziorem, skorzystać z uroków które oferuje otaczająca Cię natura, szukasz noclegu                   w klimatycznym miejscu, na wysokim poziomie? Znajdziesz go u nas!  Proponujemy Ci do wynajęcia dwupoziomowy 6- 8 osobowy dom w eko-stylu, położony nad największym w Polsce Jeziorem Śniardwy we wsi Nowe Guty, 9 km od Orzysza i 19 km od Pisza.

Dom znajduje się na ogrodzonej posesji o powierzchni 1500m2,    w odległości 100 m do ogólnodostępnej plaży. Doskonałe miejsce na wypoczynek z rodziną lub znajomymi. Malownicze otoczenie łąk, jeziora i lasów tworzy szerokie spektrum możliwości spędzania czasu wolnego: latem – wędkowania, pieszych spacerów                 i wycieczek rowerowych po łąkach i lesie oraz wzdłuż brzegów jeziora, a w szczególności uprawiania sportów wodnych takich jak: windsurfing, kitesurfing, kajakarstwo itp. oraz czerpania przyjemności z kąpieli słonecznych i wodnych na pobliskich plażach, a jesienią: zbierania grzybów i jagód.

Przez wieś Nowe Guty przebiega Mazurska Pętla. Jest to trasa rowerowa, obecnie w trakcie budowy, ale już dziś możesz pomyśleć, o tym by zabrać ze sobą rowery i zorganizować sobie wycieczkę wraz z rodziną i znajomymi po istniejących drogach polnych i leśnych.

Wypoczynek tutaj możesz połączyć z usługami oferowanymi przez nas. Nieopodal na plaży za Wiatrakiem (ok. 140 m odległości od domów) znajduje się nasza Szkoła Windsurfingu SURFING NOWE GUTY, w której można skorzystać z nauki pływania na desce windsurfingowej lub wypożyczyć sprzęt windsurfingowy, rowery wodne, łódkę bez uprawnień, a dzieci mogą pobawić się na Wodnym Placu Zabaw.

Wyposażenie domu:

Ponadto:

Możesz dodatkowo u wiejskiego gospodarza zaopatrzyć się w mleko prosto od krowy, świeże jaja, masło i śmietanę własnej roboty oraz warzywa i owoce z wiejskiego ogródka.

Miejscowość stanowi doskonałą bazę wylotową do organizacji samochodowych wycieczek krajoznawczych do miejscowości takich jak: Pisz, Ruciane-Nida, Mikołajki, Giżycko, Ryn, czy Ełk.

Cennik wynajmu

Minimalny okres wynajmu: 3 doby

Liczba osóbCena za dobę
1-5 osób550 zł
6 osób650 zł

  7 osób                                                                                   740 zł    8 osób                                                                                   830 zł

Uwaga! Dom na okres min. 3 doby wynajmujemy tylko       w miesiącach maj, czerwiec oraz wrzesień

Do pobrania:

Ogólne warunki wynajmu

1. Dom wynajmujemy dla maksymalnie 6 – 8 osób w tym wliczone dzieci.

2. Rezerwacja terminu jest ważna po wpłacie na rachunek bankowy zadatku za pobyt w wysokości 40% wartości opłaty za okresu wynajmu.

3. Przed rezerwacją wysyłamy treść umowy wynajmu.

4. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków wynajmu i zapisów umowy.

5. Od dnia wysłania numeru rachunku oraz umowy do dnia wpłaty zadatku oczekujemy 1 dzień roboczy na dokonanie wpłaty (data zaksięgowania wpłaty na rachunku). Jeżeli we wskazanym czasie nie wpłynie wpłata wymagana do rezerwacji, termin jest dostępny jako wolny.

6. Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy e-mail lub SMS potwierdzający termin rezerwacji.

7. Gości przyjmujemy na podstawie potwierdzonej rezerwacji i potwierdzenia danych osobowych na podstawie dowodu osobistego.

8. Z wynajmującym, w dniu rozpoczęcia wynajmu, podpisywana jest umowa wynajmu, w której określono szczegółowe warunki wynajmu.

9. W dniu rozpoczęcia pobytu wynajmujący zobowiązany jest do wpłaty pozostałej kwoty za pobyt oraz wpłaty kaucji                    w wysokości 500 zł.

10. Doba rozpoczyna się o godzinie 16.00, a kończy o 11.00.

11. Opóźnienie przyjazdu lub wcześniejszy wyjazd nie uprawniają do zwrotu części opłat.

12. Nasi goście zobowiązani są do pokrycia kosztów wyrządzanych szkód w pełnej wysokości. Za szkody wyrządzone przez osoby niepełnoletnie odpowiadają opiekunowie. Na poczet szkód zaliczana jest kaucja wpłacona w dniu rozpoczęcia wynajmu.

Galeria zdjęć

Lokalizacja na mapie