Przejdź do treści

Szkoła Windsurfingu

Lekcje indywidualne - "szyte na miarę"

Szkolenie indywidualne to forma najczęściej przez Was wybierana. My też z chęcią uczymy w ten sposób. Daje ona możliwość dopasowania szkolenia do Ciebie i Twoich możliwości, potrzeb i czasu.

W wywiadzie przed zajęciami ustalamy Twoje oczekiwania, by jak najlepiej dostosować ich poziom, intensywność, czas, gdy jesteś sam, z partnerem, dziećmi lub znajomymi.

Ta forma jest „szyta na miarę” Twoich potrzeb. Niezależnie od tego na jakim jesteś poziomie zaawansowania – uczysz się od podstaw, czy już je znasz i chcesz więcej, sprawimy, że będziesz czerpał czystą przyjemność z pływania na windsurfingu i poczujesz, że wiesz i umiesz coraz więcej.

W takiej małej grupie rozwój przychodzi bardzo szybko, a my-instruktorzy możemy się na Tobie skupić praktycznie w każdym momencie, udzielić Ci wskazówek i pochwał, odpowiedzieć na Twoje pytania.

Jeśli chcesz się z nami umówić na zajęcia- zadzwoń do nas, skontaktuj się mailowo lub przyjdź osobiście najlepiej 1-3 dni przed planowanymi zajęciami.

Cena za godzinę

1 osoba / instruktor (bez sprzętu)80 zł
2 osoby / instruktor (bez sprzętu)100 zł
3 osoby / instruktor (bez sprzętu)120 zł

Cena zwiera

Cena nie zawiera: sprzętu windsurfingowego, pianki, butów.

Kursy grupowe - "w grupie raźniej"

10-godzinny kurs szkoleniowy w grupie (4-7 osób) ma wiele zalet. Pierwszą z nich jest cena, która jest niższa niż w formie indywidualnej, a liczba godzin spędzonych na desce i pod okiem instruktora zdecydowanie większa. Druga to fakt, że uczysz się w grupie, dzięki czemu lekcje są pełne radości, żartów, ale też zdrowej rywalizacji, która rozwija.

Ta forma jest odpowiednia dla zgranej ekipy przyjaciół, bądź rodziny, a także dla uczniów szkół oraz zespołu pracowniczego w ramach elementu uatrakcyjniającego szkolny lub służbowy wyjazd. Uczysz się więcej, bo przyglądasz się innym i chcesz pływać równo z nimi, bądź to właśnie oni uczą się od Ciebie. Wzajemne wsparcie i radość, dzielenie się przeżyciami działa cuda, a to wszystko dzieje się pod naszą opieką.

Jeśli chcesz się z nami umówić na kurs grupowy – zadzwoń do nas, skontaktuj się mailowo z wyprzedzeniem min. 2 tygodni.

Cena za osobę

Kurs 10 godzin
(7 h z instruktorem + 3 h do samodzielnego wypływania)
800 zł

Cena zwiera