surfing Nowe Guty

Surfing Nowe Guty działa od 18 czerwca 2014 r. Twórcami szkoły jesteśmy my – Wojtek i Ewelina Waszkiewicz. Połączyła nas nie tylko głęboka miłość do siebie, ale również zamiłowanie do aktywności fizycznej, a w szczególności windsurfingu.

Idea stworzenia szkoły drzemała w nas od dawna. Szukaliśmy tylko idealnego miejsca …i jest – Nowe Guty koło Orzysza, nad jeziorem  Śniardwy – największym w Polsce, które stwarza idealne warunki do uprawiania tego sportu.

Windsurfing jest dla wszystkich – młodszych i starszych. Może stać się sportem całego życia, jeśli pokochasz te silne podmuchy wiatru w żaglu, falę łaskocząca Cię po piętach, a nawet … plecach – wadliwy kręgosłup nie będzie Ci przeszkadzał. Przykładem może być mój Szwagier – zacny już wiekiem (55 na karku i w kręgosłupie łupie, a skończyć nie chce ;-)). Brawo dla mojego Szwagra. Zdjęcia w galerii.

A tak całkiem poważnie – dość siedzenia przed komputerem – WSZYSCY NA DESKI I JUŻ! DO NOWYCH GUT DALEKO NIE JEST!

   O nas

   Wojtek Waszkiewicz

Absolwent Wyższej Szkoły Olsztyńskiej i jeszcze kilku innych. Ukończone fakultety to pedagogika ogólna, oligofrenopedagogika i wychowanie fizyczne. Przez wiele lat pracował na obozach rowerowo- kajakowych zdobywając doświadczenie w obsłudze turystów i organizacji czasu wolnego. Instruktor windsurfingu, pływania, piłki siatkowej, ratownik i sternik motorowodny, przewodnik po Kompleksie Puszczy Piskiej.

P1040180

Pogodny, towarzyski, dla bliskich (mimo wieku) ciągle Wojtuś. Zakochany w żonie, w swoich dwóch synach i windsurfingu (boję się, żeby kiedyś nie było na odwrót;-)). Uwielbia pracę z dziećmi,  a dzieci swojego „trenera”. Obecnie nauczyciel wychowania fizycznego w  gimnazjum. Lubi ład i porządek. Zodiakalny Wodnik. SURFING NOWE GUTY jest dla niego szansą na realizację swoich marzeń.

  Ewelina Waszkiewicz

Ja- Ewelina jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie o kierunku turystyka i rekreacja. Potem ukończyłam studia podyplomowe z zakresu zarządzania i organizacji w turystyce, hotelarstwie i gastronomii, a jako ostatnie studia z filologii angielskiej. Wszystko celowo i konsekwentnie.

Przez wiele lat pracowałam na obozach rowerowo- kajakowych, gdzie nabywałam doświadczenie w obsłudze turystów i organizacji czasu wolnego.  Jestem pilotem wycieczek,  przewodnikiem po kompleksie Puszczy Piskiej, instruktorem pływania, ratownikiem WOPR,  rozwijającym się animatorem czasu wolnego.

Ewelina

Uwielbiam wszystko, co człowiek potrafi zrobić swoimi rękoma. Stale poszerzam swoje umiejętności: modeluję balony i maluję twarze dzieciom, co sprawia mi ogromną przyjemność.  Uważam, że ludzkie umiejętności, są kluczem do sukcesu.

Poza sezonem jestem nauczycielem w technikum hotelarskim oraz obsługi turystycznej, gdzie przygotowuję uczniów do pracy w tychże branżach z dużym naciskiem na język obcy zawodowy.

Z mniej formalnych informacji. Uwielbiam ruch, naturę i ludzi. Jestem zodiakalną Rybą zatem w wodzie czuję się jak ryba. Wierzę, że ludzie nie są z natury źli. W życiu kieruję się przekonaniem, że „wszystko jest możliwe, wystarczy tylko tego bardzo mocno chcieć, a cuda się zdarzają tylko trzeba na nie trochę dłużej poczekać”… czego dowodem jest SURFING NOWE GUTY;-).

Zapraszamy do nas, aby się o tym przekonać!